До повзла до середини тижня
Картинка це просто картинка. Колись генерувала.
Зараз вже доповіла до дому, ось лежу пишу. Не знаю, як я витримала ці три дні, але ж витримала. Завтра, на щастя, пауза. Потім пʼятниця. А далі в принципі все. Залишиться дві пари в наступну пʼятницю, звіти, адміністративні справи, хвости і таке інше. Але це вже зовсім інший темп і зовсім інший графік. Тож можна сказати, що цей рік я витримала. Зараз згадую, скільки було сумнівів… Як я не знала, як собакси будуть залишатися самі вдома. Але все якось налагодилося.
Сьогодні написала заяву про доступ до конкурсу, бо маю намір продовжувати контракт. А там буде як буде. В наш час мати плани - це велика розкіш. Але ми плануємо.
Треба ще написати заяву на відпустку. Щоправда поки не розумію, на коли. В принципі мені байдуже - я все одно нікуди не їду, у мене ж собакси. Але хотілось би визначеності. Треба обстежити у ветеринара двох стареньких, щось у них почали рости якись пухлини. Потім треба стерилізувати трьох дрібних собакс, ну бо у мене з ними скоро дах зʼїде. І ще у нас можливо буде поповнення - ще одна маленька дівчинка у якій помер хазяїн.
Невже я завтра відісплюся 😊😊😊
