Майже останній робочий день

in Ukraine on Steem8 days ago

IMG_4580.png

Ну не так щоб точно так, але аудитори залишилася одна пара наступного тижня. І все. Можна буде спокійно підтягувати хвости, займатися нарешті лише наукою. Трохи пізніше я напишу, що мені вдалося за цей рік. А вдалося мені, якщо чесно, дофігища. Це я точно знаю, бо сьогодні заповнювала свій рейтинг. Дещо залишилося нереалізованим, але неможна зробити все.

Подальші напрацювання підуть вже на наступний рік, тож буде час подумати. Головне - от тепер вже зрозуміло, над чим власно думати.

На завтра купа планів. Їду забирати Шкоду. Все склалося просто чудово, бо туди їде моя знайома і вона мене підкине. Власне це була основна проблема -і ось вона так чудово вирішилася.

Зранку, якщо встигну, ще трохи попишу. Також добре було б знов прогулятися з собаксами, але це якщо не буде спеки.

Будинок потроху приходить до норми. Цей метод по 10-15 хвилин в день все ж таки працює. Щодня я розгрібаю якийсь кут. Тут головне далі слідкувати, щоб там знов не утворився безлад. Складно, але реально. Ну принаймні поки мені це вдається.

Сьогодні знов перебралися з собаксами вниз. Не знаю буде чи ні, але в прогнозі написано про підвищення температури. Експериментувати бажання у мене нема, бо я хочу завтра нарешті спокійно відіспатися. Навіть якщо прокинуся рано, то це не привід кудись бігти. І тут духота в кімнаті може все зіпсувати. Тож діяла на упередження.

Про решту розповім згодом. А поки - спати, причому з тим приємним відчуттям, коли знаєш, що у тебе попереду два лайтовий місяця 😉