Мілейший день але не для мене виявився

in Ukraine on Steem9 days ago

FB_IMG_1781725606084.jpg

Добрий вечір! Ранок, кава та на працю. Повстало у мене в голові олне питання. Ідти чи ні до місцевого ЦНАПУ , мені треба було довідатися готова моя довідка. Зробила всі справи на роботі присіла і думку гадаю. Ідти чи ні і тут як мантра заспівала. Прийшли дітлахи на екскурсію до бібліотеки. Ну що ж щоб не заважати все таки пішла. Перенесла свої речі в іншій кабінет та пішла.

Але моя довідка не готова, відповідно вони зателефонують коли буде готова. По пути зайшла до магазину купила кави та сіла поряд біля роботи. Пью каву дивлюся тік ток. Мабудь пройшло хвилин 10 не встигла допити каву. Вже і діти вийшли . О як добре на годиннику 10:45 мені можно сходити до вбиральні та переходить на іншу роботу.

FB_IMG_1781725608327.jpg

FB_IMG_1781725670968.jpg

FB_IMG_1781725692987.jpg

Попрацювала на роботі , трохи говорили с співробітниками про життя. Розповідали чим займались вечері вчора та плани на вихідні. А плани як зазвичай у більшості людей вижити і щоб ніяка нечесть не бомбила міста. Та розійшлися по домівках. Я до дому бо закінчилась мій час, а колега на обід. Вона поряд з роботою живе.

Я ще сходила до магазину купила мінеральну воду та вже потім до дому. Де хатні хлопоти поринули с головою до самого вечора. Ще допис вийшов с фотографіями зі шкільного дзвоника.

FB_IMG_1781725705080.jpg

До зустрічі!,

Sort:  
 8 days ago 

Дякую