Новий рівень якості аі-відео. Далі буде все цікавіше! 🎥 🎼

in Ukraine on Steem2 years ago

Runway та Luma тепер відпочивають. Від учора якість моїх відеокліпів стає (і буде далі) на голову вище, ніж раніше.

Подивитися перший такий яскравий трек можна тут:

Dj Bogdᛃn feat Aurora - Sweet Dreams

Facebook: https://www.facebook.com/reel/1628144027736864
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@dj_bogdan/video/7439468795724434743

2.jpg

П'ять днів тому тому тому я написав у своїй групі "Гумор" з #небагатонімало 165300 підисників наступне:

Інфа для роздумів: щодня багато людей вкидають свої публікації (штук 60). Потім під більшістю цих публікацій по нуль реакцій! Соцмережа перетворилась в якийсь театр абсурду, де кожен чукча "сам з собою" клепає пости сам для себе. І така ситуація в більшості груп, такі зараз алгоритми.
Замість спамити, краще більше взаємодійте з іншими, реагуйте, коментуйте - якщо хочете мати реакції і на свої пости. Інакше немає в усьому цьому особливого сенсу. Знайомтесь, товаришуйте і спілкуйтесь. А пост лише вспоміжний засіб спілкування! Та мені здається вже давно відбулася підміна і сплутання пойнять "засіб" і "мета" в соцмережах.

І що ви думаєте? Ніхто досі навіть не відреагував на той пін-пост. Минуло 5 діб, і мені, як і до того, продовжують вкидати щодня по 50-60 публікацій (на які потім ніхто також не реагує, хоча ті ж 60 активних авторів могли б хоча б ставити лайки один одному!). Люди діють чисто на автопілоті, не рахуючись з реаліями. Тож я сьогодні вже і не заглядав на перевірку постів (в умовах відключень світла після останніх ракетних ударів росіян, у мене остаточно немає часу на гумор, тим більше на такий тупий, який домінує в мережі).

Якщо ви ведете блог чисто як "щоденник" для себе, ви щаслива жінка-домогосподарка. Я також так хочу, коли мені буде 70, і довкола бігатимуть онуки. Зараз же я хочу використовувати інтернет для реального прориву, і для якогось реального (хоча б на своєму рівні) впливу на світ і на світогляд інших. Стіміт же, це та "кухня" де ми можемо поговорити з подібними собі авторами, і поділитися аспектами процесу. "Кухня" усюди ставатиме все більш складна, можете не сумніватися, бо наша втома росте, а роботи Гугла ніколи не втомлюються.

  • Зараз по вечорам читаю "Фауста" Й.В.Гете, українською. Перекладав такий собі Дмитро Наливайко, і його хочеться книжкою по голові бити, настільки все кострубато (я раніше читав російською, тож знаю, що можна при нагоді перекласти краще). Цей Д.Наливайко, таке враження, справді наливав і собі і редакторам, коли це все робилося, бо всю дорогу поема шкандибає на костурах, я постійно в умі переписую, як можна було перекласти краще, щоб і сенс був збережений, і щоб вірш лився чистою мелодією. Але ж гниди-пристосуванці усюди пролізуть, і спаплюжать усюди реальну творчисть. Вже побачив, як це робиться у нас на засадах попилу бюджету, коли одна бездарність пише нікому не потрібні 400 сторінок графоманщини, те публікують, і розтикують по бібліотеках на засадах якоїсь держпрограми, і воно стоїть там ніким не читане і не відоме. Проте, є "отчьот", що розвивають культуру. Це звісно ж, не про "Фауста", я цю поему обожнюю. Це десь у бік перекладача, я так інтуітивно відчуваю, що десь оце по якості дві підтеми перегукуються, приблизно як наркотик потужніум і самогон.