Час відкривати нові двері. Моє рішення щодо SteemitsteemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steem2 months ago

1000014749.png

Всім привіт, мої колеги та читачі!

Після майже 9 років активного життя на платформі, роботи адміністратором кураторського акаунта та щоденного створення контенту, я прийняла рішення відкликати свою делегацію (73k SP) з кураторського акаунту спільноти Ukraine on steem, та завершити активну діяльність на Steemit.


Хочу пояснити свою позицію коротко і по суті:
Пріоритети та охоплення. На сьогодні я маю основний блог у Facebook, який вже перетнув позначку у 23 000 підписників. Я бачу там живий відгук, активний ріст та реальні перспективи.

Розпорошувати зусилля між великою аудиторією та платформою, що згасає, стає дедалі складніше. Не просто далося мені це рішення, вагалася роки два. Але все ж таки виходити з зони комфорту (навіть якщо вона перестала бути комфортною) після 9 років, це ознака сильної особистості. Я ж сильна, йо-майо🤣...

1000014748.jpg

Щодо мого нового шляху. Якщо ви любите тварин та гумор, запрошую вас до себе в гості. Мої котусики Арчи та Мерлішка завжди піднімуть настрій. Посилання на сторінку ось:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61574480061105

1000014750.jpg

1000014746.jpg

1000014751.jpg


Щодо платформи. Ми всі бачимо динаміку курсу. На жаль, енергія, яку я вкладала в Steemit, більше не отримує адекватної фінансової віддачі. Та і задоволення писати як я прокинулася чи що робила, таке собі. Мертва зона, ні коментарів, ні відповідей. Steem не такий як був раніше. Я обираю зафіксувати свій результат зараз, замість того, щоб чекати примарного зростання ще кілька років.

Час головний ресурс. Дев'ять років це моя ціла маленька епоха. Я вдячна за цей досвід, але зараз мій фокус зміщується на розвиток власного блогу, де контент цінується вище за блокчейн-алгоритми.

Я вдячна спільноті за ці роки, всім хто мене читав, хто приймав участь у моїх конкурсах, всім-всім вдячна. Спільнота Ukraine on steem існуватиме і надалі, але вже без мене. Складаю свої адміністративні повноваження (лапки🤣), а з вами залишаються
Юля @antotv,
Андрій @andrea.boji,
Галина @strecoza.

Я ціную вашу віру в проект, але мій ліміт очікування на сьогодні вичерпано. Це був наш спільний крутий шлях, але час рухатися далі.

Залишаюся на зв'язку, у своєму Facebook-блозі, де продовжуватиму писати та ділитися творчістю з багатотисячною аудиторією.

Дякую всім за розуміння. І бажаю всім успіхів!

Sort:  
 2 months ago 

Дорога Олесю, в добру путь! Не прощаємося💛

 2 months ago 

На фейсбуці здибанка🤣🐾❤️

 2 months ago 

Щасливого плавання на сторінках фейсбуку

 2 months ago 

Давай, підтягуйся)))

 2 months ago 

1000013421.jpg

1000013932.png

1000013758.png

1000007759.jpg

 2 months ago 

9 років це дофіга, я десь біля п'яти, то мені ще не так набрид 😀 Успіхів тобі! 🍀

 2 months ago 

Та да, як школу закінчила😂

 2 months ago 

Дев’ять років це прямо від самого початку функціонування платформи. Серйозний такий внесок, і мені дуже шкода, що цей внесок не виправдався.

Щиро бажаю удачі та процвітання на Facebook, щоб усе добре йшло й надалі! 🤩

Posted using SteemX

 2 months ago (edited)

Та чого ж не виправдався, були часи гарного курсу, та жила як пані😂. Зараз писати в стіл і чекати, а раптом .. не цікаво. Це кріпта, вона постійно коливається.

 2 months ago 

Якщо є інші перспективи, то рішення підти зрозуміле, воно про - цінування свого часового і енергетичного ресурсу. Успіхів на інший платформі. :)

 2 months ago 

Так, інші інтереси, я раптом зрозуміла, що монтаж роликів, вигадування жартів і озвучка то моє😂

 2 months ago 

Це круто :) подивилась відео, гарно виходить, молодець :)

 2 months ago 

Що ж, це була довга подорож...

 2 months ago 

Як школу закінчила 😂

 2 months ago 

Ну що ж, я теж надовго з платформи пропадав, тільки без прощальних листів😄 . І на довгий час, і павер даун запускав, і все практично виводив. Але не в таких гігантських розмірах звісно)). Але часи колись були набагато кращі, згоден. То ж розумію це рішення і приймаю. Відпускаю так сказати )), удачі у Фейсбуці, це справді вагоме досягнення.

 last month 

Не факт що я все виведу, але більше не бачу сенсу бути адміном спільноти, якщо майже не приймаю в тому участь. А насправді, хотілося відізвати делегацію, понизити, і раптом що виводити по ситуації, без очікування. Тому що відізвати делегацію то займає час, понизити то час... А так все на готові)

 last month 

Якось так

 2 months ago 

ну ти, як що - що, заходь))

 2 months ago 

І ти якщо що))) на фейсбуці

 2 months ago 

Ну, все має свій життєвий цикл. Якщо відчуваєш, що прийшов час для нових проєктів, то можна лише щиро побажати успіху ❤️❤️❤️ Ми з собаксами вже ваші прихильники на ФБ🤗

 2 months ago 

То взаємно, не підписана, але дивлюся у вас все🤣❤️