You are viewing a single comment's thread from:RE: Můj deník 4.-11.11.2019View the full contextView the direct parentbodie7 (59)in #actifit • 7 years ago Super, díky za zpětnou vazbu! Je fajn, že torpédo tráví čas na zemi :)
On tráví na zemi podstatnou část dne. Spí sice v posteli, ale sezení na gauči nepreferuje. Vydrží to maximálně pár minut.
Posted using Partiko iOS