Do hlubin Nevřeně podruhé I.

in #cesky7 years ago (edited)

Píše se rok 2004. Kamarád si kupuje první digitální fotoaparát - Olympus se třemi megapixely.
Špica!
Kde ho vyzkoušíme? Přece v podzemí!
Vzhůru do Nevřeně!

Original image no longer available

Vchod je stále ještě přístupný. K upevnění lana použiji staletím prověřený uzel - katovskou smyčku. Ta nepovolí ;-)

Original image no longer available

Trubka je neporušená. Můžeme vyrazit dovnitř.

Original image no longer available

Připravuji lano. Pečlivost se vyplácí.

Original image no longer available

Kamarád u trubky vybaven cyklistickou helmou - lepší než nic. Před ránou do hlavy ho ochrání.

Original image no longer available

Vlezl jsem dovnitř jako první. Tentokrát po nohou. Šlo to velmi dobře, věděl jsem, do čeho jdu.
Má čelovka vlastní konstrukce svítila celkem obstojně. Použil jsem tehdy ještě žárovičku.
Lano uvnitř navazuji na tlustý klacek, který zabrání případným nenechavcům jeho vytažení z trubky ven.

Original image no longer available

Kaolin uvnitř je stále krásně bílý...

A my vyrážíme opět do podzemí. Třeba se nám povede vyfotit i velký sál...

Original image no longer available

Sort:  

You got a 71.57% upvote from @brupvoter courtesy of @jjprac!

no nevím za mlada jsme prolézal kanály, ale do takhle hubené trubky bych se asi neodvážil :D

No, teď už bych si to taky rozmýšlel. Každopádně trubka už není ;-)