Do hlubin Nevřeně podruhé V.

in #cesky7 years ago (edited)

Zlatavá chodba.

Original image no longer available

Tuto štolu vytvořili místní obyvatelé za války jako únikovou cestu z dolů. Schovávali se zde při spojeneckých náletech.
Žádná puma naštěstí do těchto míst nespadla. A pokud ano, k poškození těchto prostor nedošlo, nadloží bylo dostatečně silné.

Original image no longer available

Tento hřeb vypadá na originál. Může mu být už přes sto let...

Přecházíme do Ďábelského úseku. Nebudete se s námi bát? :)

Original image no longer available

Čertíkům to na zdi obzvlášť sluší.

Ještě se vrátíme do Velkého sálu.
Original image no longer available

A snímeček ;) Tato prostora nás prostě fascinuje.

Ale nás ještě čeká prohlídka druhé části.

Original image no longer available

Abychom se dostali do dalších prostor dolu, musíme se proplazit několik metrů tímto úzkým prostorem po závalu pod klenbou štoly. Batohy už s sebou tahat nebudeme, necháme je u čertů.
Tam budou v bezpečí.

Original image no longer available

A už sestupujeme do druhé části. Sláva! Objevíme tu ještě další zajímavé prostory?

Original image no longer available

Sort:  

You got a 50.00% upvote from @brupvoter courtesy of @jjprac!