11 km to Sandanski, Bulgariadjbooth (34)in #cycling • 8 years ago After climbing, there is also an asphalt downhill. [()] #biking #mtb #thankyoubicycle #bg
Най-готино е по нанадолнището.
Тръпката е да се качиш! Да надвиеш себе си! ;)
You just received a 24.60% upvote from @honestbot, courtesy of @djbooth!

Ихаа, адреналинесто е :)
велосипедната алея имаше ли 50 метра :)
Де я видя тази велосипедна алея? :D Простотиите на стария кмет са това ;)
Зор има ли по нанагорнищата??
Опитай. В началото ми идеше да хвърля колелото в реката и да зарежа всичко. Но с постоянни тренировки става по леко. Сега вече ми доставя удоволствие самото катерене.
Не ги разбирам тези работи, но това не означава, че не те подкрепям.
Няма нищо за разбиране, Галя. Човек трябва поне малко да не го слуша главата, иначе ще умрем от скука! ;)
клипчето е добро чак ми се прекара колело
Все едно аз бях на колелото,супер е
интересно
Дали те слуша или не слуша главата,сигурно си много упорит/инат/,поздравявам те!