You are viewing a single comment's thread from:
RE: • ШІшний день: Що буде якщо дозволити нейронці керувати світом? 🤖
Не чула про таку. Claude. Додаток є ?
Та ти що, це кращий помічник з поміж усіх. Щодо додатку не знаю, але мабуть є. Ось посилайка на сайт, якщо захочеш потестити)
Є. Тестую додаток. Потім скажу результат. Звісно, якщо цікаво.
Так, звісно) Поділишся враженнями 😏
Поки, гпт краще взаємодіє.
Та не може такого бути 😀