You are viewing a single comment's thread from:

RE: Привіт.

in Ukraine on Steem4 months ago

Ну що таке золотий перетин я знаю з курсу композиції, а от відео мабуть надішлю подрузі, вона математик, хай розбирається, я пташка - мені таке важко 😉

Sort:  
 4 months ago 

Я відкривала вікіпедію, читала там, мені було не зрозуміло. А тут, розповідають як для діток, тому навіть до мене дійшло…