You are viewing a single comment's thread from:

RE: • ШІшний день: Що буде якщо дозволити нейронці керувати світом? 🤖

in Ukraine on Steem20 days ago

Обожнюю Claude. Працюю з ним всього кілька місяців, але я просто в захваті. Він так полегшує роботу! Аналітика, планування експериментів, обробка даних! Не уявляю, як я жила без нього

Sort:  
 19 days ago 

Останнім часом теж користуюсь виключно цієї нейронкою. Пробував і всі інші, але вони дуже часто туплять і роблять грубі помилки 😅