You are viewing a single comment's thread from:

RE: Diary Game. Ляльки.

in Ukraine on Steemlast year

Ти мабуть частіше в квіткових магазинах буваєш ніж я. Я прям дуже дуже рідко.

Складно сказати. Були часи коли це прям було так само регулярно як і похід в перукарню...

Sort:  
 last year 

🤣🤣🤣🤣

Це звісно дуже добре. 😊