You are viewing a single comment's thread from:

RE: Феномен Баадера-Майнгофа.

in Ukraine on Steem9 months ago

Ми всі розумні просто в області своїх інтересів =)

Тутя к людина яка неодноразово бачила і проодобвжує бачити різніваріанти - ні, це хибний вивід. Нажаль, чи на щастя, не всі люди розумні. А тема оцінювання як критеріїв визначення знань - то взагалі хвороблива тема

Sort:  
 9 months ago 

Просто мозок треба тренувати.

 9 months ago 

В цій ситуації я буде непоколєбім - чого недано не натрегеруєш, точно так само якщо дано, то його не проп'єш

 9 months ago 

Я, можу і поступитися. З мене корона не спаде, всерівно в кінцевому результаті і царство і принцеса у дурня. 😁

Ото - вже факт Льош.

 9 months ago 

За дурня точно не стану сперечатись 😅🤣

 9 months ago 

🤴