You are viewing a single comment's thread from:

RE: Руда Соня.

in Ukraine on Steemlast month

Мої вітання, Усик вигриз перемогу в 11 раунді. Аби не нокаут навряд чи б витримав. Просто красунчик. Кайфонув після поєдинку.

Sort:  
 last month 

Вітаю тебе :) за твої молитви, що збулися 🥂

 last month 

Дякую, ти не перебільшуй на рахнок молитв, я то порівнюю психіатрію з богослужінням, та не настільки ж 🤣🤣🤣

 last month 

, я то порівнюю психіатрію з богослужінням, та не настільки ж 🤣🤣🤣

Як цікаво. А ти знаєш, я задумалась. І дуже резонує. Прямо не передати як. Не дарма псих лікарня Божевільнею зветься. 😂😂😂😂

 last month 

Так, тцццццуццццццццц! Нікому!!! Буде наш секрет. І на ніч не думай, то шкідливо 🤣🤣🤣

 last month 

Тут питань нема.

 last month 

Я ж провокативне питання задав стосовно попередніх коментарів - не ведись. Забий на ті минулі коментарі, насолоджуйся тим що тут і зараз

 last month 

В мене не вистачає витримки. Шукати про що ти.

 last month 

От і добре, кажу ш забий. там не має нічого важливого 😅🤣
То був неконтрольований всплеск "бурчуна" який тобі натицяв питання, чи ти будеш читати попередні коментарі.