You are viewing a single comment's thread from:

RE: Допис.

in Ukraine on Steem2 days ago

Дуже гарний допис. Не перестаю захоплюватись, тим як ти влучно підбираєш творчість для своїх потреб.

Аплодую стоячи :)

Sort:  
 2 days ago (edited)

Нічого не підбирала, по сусекам скребла, щоб знайти хоч щось де проявляється образ терезів, все що знайшла буде в дописах. дякую за приємний кометар. 🎈

 2 days ago 

дякую за приємний кометар. 🎈

Будь-ласка. Приємно що приємно. Бо коли не приємно - не приємно :)

 yesterday 

Яка логіка =)))

 15 hours ago 

😅🤣🤣