Арти.

in Ukraine on Steem6 days ago (edited)

Привіт.
Сьогодні поділюся рілсом. З згенерованою піснею.
Раджу відтворювати тоді коли поруч немає дітей ;)
Тому що в словах є «погане слово».

Зно́ву ра́нок.
Світ давно́ зла́мався,
Все летить до чо́рта,
Я вто́мився й зда́вся.
Ві́рного шля́ху нема́.
В кінці́ сезо́ну — завжди зима́.
Що не роблю́, оди́н — гемо́рой.
Цим закі́нчує ко́жен геро́й.

Дякую за увагу.

Sort:  
 5 days ago 

Бідні герої. Все самотужки. Ні щоб собі організувати напарників. Молодці хоч Марвел - настворювали собі цілі команди супергероїв. Коли в когось туга - є ким замінити.

 6 days ago 

Життєво, в ціль, прям те що треба )) А я би включив дітям.

Posted using SteemX

 6 days ago 

Треба іноді випускати пар, поганим слівцем. :)

 5 days ago 

Якось так https://vt.tiktok.com/ZSQGTQy6m/ 😇

Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.

 5 days ago 

От розбійниця 😀 Айайай))

 5 days ago 

Чого це ?)

 4 days ago 

Незвична для тебе пісенька 😀