Арти.
Привіт.
Сьогодні поділюся рілсом. З згенерованою піснею.
Раджу відтворювати тоді коли поруч немає дітей ;)
Тому що в словах є «погане слово».
Зно́ву ра́нок.
Світ давно́ зла́мався,
Все летить до чо́рта,
Я вто́мився й зда́вся.
Ві́рного шля́ху нема́.
В кінці́ сезо́ну — завжди зима́.
Що не роблю́, оди́н — гемо́рой.
Цим закі́нчує ко́жен геро́й.
Дякую за увагу.
Бідні герої. Все самотужки. Ні щоб собі організувати напарників. Молодці хоч Марвел - настворювали собі цілі команди супергероїв. Коли в когось туга - є ким замінити.
0.00 SBD,
11.91 STEEM,
11.91 SP
Життєво, в ціль, прям те що треба )) А я би включив дітям.
0.00 SBD,
3.52 STEEM,
3.52 SP
Треба іноді випускати пар, поганим слівцем. :)
0.00 SBD,
0.06 STEEM,
0.06 SP
Якось так https://vt.tiktok.com/ZSQGTQy6m/ 😇
Upvoted! Thank you for supporting witness @jswit.
От розбійниця 😀 Айайай))
Чого це ?)
Незвична для тебе пісенька 😀