You are viewing a single comment's thread from:

RE: • ШІшний день: Неандертальці 👣

in Ukraine on Steem5 months ago

Клас. Дуже сподобалось. Кожен образ - геніальний хід режисера цієї картини. 🖼️

Тільки Емма більше схожа на панянку, яка продає тіло за їжу 🤣🤣

Sort:  
 5 months ago 

Клас. Дуже сподобалось. Кожен образ - геніальний хід режисера цієї картини.

Дуже дякую! Приємно))

Тільки Емма більше схожа на панянку, яка продає тіло за їжу 🤣🤣

Хахаха не знаю, то вже не наша справа 😀