You are viewing a single comment's thread from:

RE: Недільний кінозал: "Драбина Якова"

in Ukraine on Steem3 months ago

Запитання не по темі, дивилися фільм 23 з Кері? Вартий уваги ?

Sort:  
 3 months ago 

Мені сподобався! Досить непоганий трилер...