Ха-ха-ха :)
Рада, що ти написав цей допис. Тому що, сміх для мене прекрасна емоція.
Класні фото. Нагадують про те, в якому ж красивому місці ми живемо. Інгулець, річка яка асоціюється з @strecoza. :)
ЯК МОЖНА ЇСТИ КРОЛИКІВ???
вони ж такі красиві :)
Так, це та сама річка, що й у нас тече.)) Річка Інгулець. Але вона в ній не дуже. Минулоріч з цієї річки брали воду для водопостачання після підриву Каховки. Найгірша вода, що була в нас у крані.
0.00 SBD,
4.99 STEEM,
4.99 SP
Так, пахла Воне на найкращим чином, та змити літню спеку точно не завадила.
0.00 SBD,
3.12 STEEM,
3.12 SP
Це ж та, де лебеді ?
так
Дивно. Я думала що живність має збиратись там, де хороша вода. :) в них же має бути вибір :)
Я сьогодні знову була на річці Інгулець. Вода смердить каналізацією, але є рибка, бачила мальків, рибалок і різні види пташок.
0.00 SBD,
4.62 STEEM,
4.62 SP
Мабуть раніше вода була кращою. А, дім є дім, тому птахи й повертаються. А, рибам нікуди дітися.
0.00 SBD,
1.55 STEEM,
1.55 SP
Я надаю перевагу варіанту - їсти ротом :)
А не очима ?)