You are viewing a single comment's thread from:

RE: Пост як відпочинок.

in Ukraine on Steem3 days ago

землі вовків (вгадаєте місто?)

Вовчанськ.

Ну от чому розумні люди завжди все пишуть заумно?

Щоб популяція розумних людей була меншою і не було великої конкуренції…

Sort:  
 3 days ago 

Вовчанськ.

Знав, що буде такий напрямок :) Ні, в іншому напрямку. Не настільки очевидна відповідь.

Щоб популяція розумних людей була меншою і не було великої конкуренції…

Ось тут я з тобою погоджусь. Сама логічна відповідь.

 3 days ago 

Не настільки очевидна відповідь.

В такому випадку в мене жодного варіанту, якщо не рахувати рос. Владимир. 😅

 3 days ago 

Оце цікаво. ШІ також не в курсі. говорить, що наш Холодний Яр найкраще підходе на визначення "земля вовків". Напевно, треба бути футбольним фанатом, щоб дати відповідь на це питання. Ладно, потім розповім.

 3 days ago 

Земля вовків - у зоопарку 😅
Лубни ?
IMG_0938.jpeg

 3 days ago 

Ні.
Та забий, на наступному тижні скажу. Подумаєш - не вдалось вгадати :)

image.png

 3 days ago 

Полісся

 3 days ago 

Блін, вгадала. А так були приємно дразнитись 🤣

 2 days ago 

🤨🤨🤨