Sort:  
 4 days ago 

Оце цікаво. ШІ також не в курсі. говорить, що наш Холодний Яр найкраще підходе на визначення "земля вовків". Напевно, треба бути футбольним фанатом, щоб дати відповідь на це питання. Ладно, потім розповім.

 4 days ago 

Земля вовків - у зоопарку 😅
Лубни ?
IMG_0938.jpeg

 4 days ago 

Ні.
Та забий, на наступному тижні скажу. Подумаєш - не вдалось вгадати :)

image.png

 4 days ago 

Полісся

 4 days ago 

Блін, вгадала. А так були приємно дразнитись 🤣

 3 days ago 

🤨🤨🤨