You are viewing a single comment's thread from:
RE: Допис. Фільм «Світанок».
:) дякую за приємний коментар.☺️
В фільмі розповідають міф про сина Гермеса і Афродіти - Гермафродита. Я не знала цього міфу. Мені було цікаво, але чи сподобається фільм Вам, не знаю. Фільм точно, не топовий, але якщо будете дивитись, буду надіятись, на те, що сподобається :)