You are viewing a single comment's thread from:

RE: Очкую

in Ukraine on Steem19 hours ago

Погано, що сон не йде. Надіюсь причина в тому, що ми знаходимося в найспекотнішому періоді року. Сьогодні, маєш відразу заснути. Тримай від мене посил впевненості наповнений моєю вірою в тебе і твій зірковий час ;) гарного дня.

Sort:  
 10 hours ago 

🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Все пройшло на ура, крім того, що дуже сильно спітнів на стресі. Коли інші лектори говорять: "твій виступ був найкращий" самооцінка летить в космос 😎
Ще раз дякую

 10 hours ago 

"твій виступ був найкращий"

Вау:) молодець. Рада за твої успіхи.
В моїй свідомості ти сьогодні отримав лавровий вінець переможця в досить складній сфері:) браво. 👏 🎊🎊🎊💪💪💪💪💪
Мабуть, тебе щось веде в цей бік. ;) або це - вплив «Колеса часу» 😂😂😂

 7 hours ago 

У сторону виступів на публіку? Моє бажання. Коли ти виступаєш - отримуєш лавину емоцій, чим довше практик тим краще виходить і я кайфую