You are viewing a single comment's thread from:

RE: Очкую

in Ukraine on Steem17 hours ago

"твій виступ був найкращий"

Вау:) молодець. Рада за твої успіхи.
В моїй свідомості ти сьогодні отримав лавровий вінець переможця в досить складній сфері:) браво. 👏 🎊🎊🎊💪💪💪💪💪
Мабуть, тебе щось веде в цей бік. ;) або це - вплив «Колеса часу» 😂😂😂

Sort:  
 14 hours ago 

У сторону виступів на публіку? Моє бажання. Коли ти виступаєш - отримуєш лавину емоцій, чим довше практик тим краще виходить і я кайфую