You are viewing a single comment's thread from:

RE: Товари з Китаю — Розпаковка! 30 травня

in Ukraine on Steemlast year

Туди як зайдеш

Коли немає чіткого плану що тобі треба то справді можна нагрести зайвого. Наклейки - чому б ні? ))) багато речей можна знайти, які не завозять імпортери

Цього бренду офлайн немає ?

Ні, на жаль немає. Колись давно у них була спроба відкрити філію, але щось не пішло

Sort:  
 last year 

Дякую за відповідь. Гарного дня =)

 last year 

Гарного дня :)