You are viewing a single comment's thread from:

RE: Чумацькі ікони.

in Ukraine on Steem5 months ago

А, ну... де наші дніпряни, кияни, черкасці? Розкажіть чи знали про такі чудеса наших прадідів? Чи ходили до музеїв подивитись? То хоч нові витвори бачили?

Sort:  
 5 months ago 

Я не живу біля Дніпра, але дещо додам. Останнє відео Акіма Галімова в каналі "Реальна історія" було якраз присвячено чумакам та іконам на рибі в тому числі, саме тоді я і дізнався про таке явище, почув про це вперше.

 5 months ago 

А я от і не бачила того відео, тому була здивована.

 5 months ago 

Все дуже символічно. 👍🏻
Відповідь на питання - нічого не бачила. 🧐

 5 months ago 

Символів дуже багато, то так..