You are viewing a single comment's thread from:
RE: Чумацькі ікони.
Я й сама була здивована, але стільки малюванням на рибі, а саме про те, що це сама чумацька справа була і саме в Україні.
Думаю, що майстри сьогодення ще не навчились відаляти запах риби, який все одно проступає через час.. От це цікаво мені теж...