You are viewing a single comment's thread from:
RE: Неділя – важкий день, бо робота
Вітаю, що Ви вирішилися написати про свій день після першої хвилі бажання нічого не робити. Як Ви справились із додатковою роботою після того, як клієнти змінили свої плани? 🤔💼