You are viewing a single comment's thread from:

RE: Новини спільноти Ukraine on Steem!

in Ukraine on Steem6 months ago

Прикольно.
тільки чому такі складнощі? чому не завести на ак і потім делегувати?
Я блонді, не розумію))

Sort:  
 6 months ago 

Короткі шляхи для мене дуже далекі, а чим дальші, тим коротші))

 6 months ago 

добре, ми згодні, поки через того користувача буде делегація, ми будемо за 10к давати 100%

 6 months ago (edited)

Дякую! Прийнято))) 🎄☀️