You are viewing a single comment's thread from:

RE: Цикламен

in Ukraine on Steem4 months ago

Ти сам редагував чи за допомогою ШІ?

Наш тато іноді перетворює малюнки малого за допомогою ШІ. Це просто бомба!)) Якось треба показати.

Sort:  
 4 months ago 

Так, я використовую ChatGPT для редагування. Останнім часом це дуже виручає і за часом, і за якістю. Головне це давати чіткі команди 🙂

Оригінал:
20260220_133633.jpg

Результат:
file_00000000dd707246bf361a2059b0bec5.png

Команда:
1000056072.jpg

 4 months ago 

шикарно!!

 4 months ago 

😁🤷‍♂️