Не очкуй! 😁 Все буде добре, нормально ти виспишся в тому поїзді. І погуляєш по Житомиру і нам розкажеш, який він. А то багато-хто каже, що Житомира не існує 😂.
Не очкуй! 😁 Все буде добре, нормально ти виспишся в тому поїзді. І погуляєш по Житомиру і нам розкажеш, який він. А то багато-хто каже, що Житомира не існує 😂.
Привіт. Якби поїздом. Все швидко, бігом, попутками в Київ і з Києва. Машиною в Житомир і з нього. Але в попутках таки з годину до Київа поспав
Мене теж постійно в дорозі на сон хилить, розморює дорога. Ну і як воно в Житомирі?)) Короткими враженнями поділишся? Короткими бо з твого повідомлення зрозумів, що ти там лише кілька годин був