Мене теж постійно в дорозі на сон хилить, розморює дорога. Ну і як воно в Житомирі?)) Короткими враженнями поділишся? Короткими бо з твого повідомлення зрозумів, що ти там лише кілька годин був
Мене теж постійно в дорозі на сон хилить, розморює дорога. Ну і як воно в Житомирі?)) Короткими враженнями поділишся? Короткими бо з твого повідомлення зрозумів, що ти там лише кілька годин був