You are viewing a single comment's thread from:RE: Welcome to #club5050!View the full contextView the direct parentslon21veka (76)memberin Steem-BRU (BY-RU-UA) • 5 years ago Правильно! Вперёд и с песней!
А можно я без песни, просто шагом🤔😀
Левой, левой, раз, два, три!