You are viewing a single comment's thread from:
RE: Próbuję się wcisnąć w ramy słów
Witaj, a jeśli kiedykolwiek będziesz miał jakieś pytania, zostaw je tutaj, a ja z przyjemnością spróbuję ci pomóc. Powodzenia!
Witaj, a jeśli kiedykolwiek będziesz miał jakieś pytania, zostaw je tutaj, a ja z przyjemnością spróbuję ci pomóc. Powodzenia!