аерофотография? много красиво!
"...О,красив си Ирин- Пирин. Най-красив си на света..."
Много е красиво
Земята е плоска, казват някой потдържащи теорията :)))))))
Пирин си е красив!
Много красив и характерен. И без да знаеш, някак разбираш, че е Пирин.
Пирин си е Пирин
Чудесно е в планината.
Красива и величествена!Благодаря!
Красива снимка!
аерофотография? много красиво!
"...О,красив си Ирин- Пирин.
Най-красив си на света..."
Много е красиво
Земята е плоска, казват някой потдържащи теорията :)))))))
Пирин си е красив!
Много красив и характерен. И без да знаеш, някак разбираш, че е Пирин.
Пирин си е Пирин
Чудесно е в планината.
Красива и величествена!Благодаря!
Красива снимка!