Zabawa w słowa - 17 zdań
Kochana @rozku mnie zaprosiła do konkursu na pl-blog - mi się bardzo podoba - postanowiłam te zdania zakonczyc w formie FOTO a żeby było zabawniej :)
-Utwór mojego życia to..śmiech syna

-To, co zawsze muszę mieć w lodówce to..

-Podróżowanie to dla mnie..nauką

-Film, z którego nigdy nie wyrosnę..

-Książka, która zmieniła moje życie to..

-Nie wyobrażam sobie wypoczynku/ urlopu bez..looooooodów!!!!

-Przyjaciel, który przestaje być przyjacielem..

-Góry są dla mnie.. nie są dla mnie :P
-Marzenie, które jeszcze przede mną, to.. własna vegańska knajpa :P

-Nic mnie ostatnio tak nie rozśmieszyło jak..karteczka za wycieraczka :)

-Najprzyjemniejszy zapach to.. ziemia po deszczu

Pyszne zdjęcia... no chłopak rośnie na tym wegańskim jedzonku... ;)
dziekuje wlasnie ogladalam niedawno Twojpostdla mnie wymiata :P
Dzięki! :)
Paznokieć fantastycznie ciekawy post. Dziękuję za twój wkład!
Szczęście