You are viewing a single comment's thread from:
RE: Żyję... to pomyślałem, że się odezwę :)
Cudownie że się odezwałeś!
Pozdrowionka dla całej rodziny :)
PS: Oczywiście czekam na ten konkretny post ;)
Cudownie że się odezwałeś!
Pozdrowionka dla całej rodziny :)
PS: Oczywiście czekam na ten konkretny post ;)