You are viewing a single comment's thread from:
RE: Mój steemit. Garść refleksji.
Wow. Szczera, normalna wypowiedź. Miło się czyta, że komuś sprawia przyjemność dawanie czegoś innym. Jest to już coraz rzadziej spotykane.
Wow. Szczera, normalna wypowiedź. Miło się czyta, że komuś sprawia przyjemność dawanie czegoś innym. Jest to już coraz rzadziej spotykane.
dziękuję :)