You are viewing a single comment's thread from:
RE: Szukam Programisty Do Zrobienia Lepszej Wersji steemit.com :)
Steempeak eksperymentuje chociażby z pkt. 1. Mikroblog był na strimi ;P
W każdym razie powodzenia i kibicuję :)
Steempeak eksperymentuje chociażby z pkt. 1. Mikroblog był na strimi ;P
W każdym razie powodzenia i kibicuję :)
Był i nie ma :<
A wiesz co myślę, zrobiłoby furorę? Osobny serwis na którym jest TYLKO mirko, a całość byłaby oczywiście komentarzami pod jakimiś postami na jednym koncie. Minimalistyczny wygląd i funkcjonalność tylko a la mirko, nastawienie na luźną interakcję i bez całego wielkointerfejsowego bagażu (zresztą tutaj konkurencja jest duża).
No nie wiem, wyobraź sobie same mikro bez wykopu - moim zdaniem lepiej to działa w parze :)