Не такий страшний звір, як його малюють

in Ukraine on Steem3 days ago

Привіт друзі.
Сьогодні був дуже насичений день. Взагалі мав сьогодні нічого не писати, та після вчорашнього "очкую" можливо цікаво як все пройшло?

1000055050.jpg

Як говорив мій колишній, дуже мудрий, керівник після важкого стресу: "срочно треба випить, щоб не заболіть.

А так як сьогодні четвер - закуска була очевидна. Звісно, випив я "як кіт наплакав" та мені вистачило.

1000055027.jpg

Ось з такою мордочкою я виступав. Нажаль, шрифт значно зменшили як і змінили мій стиль презентацій на корпоративний... та і фіг з ним.

1000055012.jpg

Головне, що мене слухало мінімум 30% залу. При тому, що попередні і наступні виступи слухало максимум 5-10%.

1000055011.jpg

В Житомирі був тільки проїздом із Київської траси до обласної лікарні, тому можу сказати, що ця земля вовків (в Житомирі є ФК Полісся, емблема яких вовк) чимось нагадує уміш Кропивницького та Черкас.

1000055000.jpg

Якось так... і так багато написав. Що значить гарне Бренді 🤣
Солодких снів:)

Sort:  
 3 days ago 

Що значить гарне Бренді 🤣

мало))

 3 days ago 

Згоден))

 2 days ago 

😁😁😁

 2 days ago 

🤣🤣🤣

 2 days ago 

Мені самий раз :)))

Thank you for sharing on steem! I'm witness fuli, and I've given you a free upvote. If you'd like to support me, please consider voting at https://steemitwallet.com/~witnesses 🌟

 3 days ago 

Сьогодні був дуже насичений день. Взагалі мав сьогодні нічого не писати, та після вчорашнього "очкую" можливо цікаво як все пройшло?

😂😂😂

Та власне цікаво було прочитати))

 2 days ago 

Дякую :)

Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)

Звісно, випив я "як кіт наплакав" та мені вистачило.

Ти хороший гість, багато не вип'єш, але не знаю ще, скільки закусуєш ;-)

 2 days ago 

Закусюю багато, але дійсно гість я гарний.

Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)

Так було пекельно жарко