Не такий страшний звір, як його малюють
Привіт друзі.
Сьогодні був дуже насичений день. Взагалі мав сьогодні нічого не писати, та після вчорашнього "очкую" можливо цікаво як все пройшло?
Як говорив мій колишній, дуже мудрий, керівник після важкого стресу: "срочно треба випить, щоб не заболіть.
А так як сьогодні четвер - закуска була очевидна. Звісно, випив я "як кіт наплакав" та мені вистачило.
Ось з такою мордочкою я виступав. Нажаль, шрифт значно зменшили як і змінили мій стиль презентацій на корпоративний... та і фіг з ним.
Головне, що мене слухало мінімум 30% залу. При тому, що попередні і наступні виступи слухало максимум 5-10%.
В Житомирі був тільки проїздом із Київської траси до обласної лікарні, тому можу сказати, що ця земля вовків (в Житомирі є ФК Полісся, емблема яких вовк) чимось нагадує уміш Кропивницького та Черкас.
Якось так... і так багато написав. Що значить гарне Бренді 🤣
Солодких снів:)





мало))
0.00 SBD,
0.21 STEEM,
0.21 SP
Згоден))
😁😁😁
🤣🤣🤣
Мені самий раз :)))
Thank you for sharing on steem! I'm witness fuli, and I've given you a free upvote. If you'd like to support me, please consider voting at https://steemitwallet.com/~witnesses 🌟
😂😂😂
Та власне цікаво було прочитати))
Дякую :)
Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)
Ти хороший гість, багато не вип'єш, але не знаю ще, скільки закусуєш ;-)
Закусюю багато, але дійсно гість я гарний.
Так було пекельно жарко