You are viewing a single comment's thread from:

RE: Не такий страшний звір, як його малюють

in Ukraine on Steem2 days ago

Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)

Звісно, випив я "як кіт наплакав" та мені вистачило.

Ти хороший гість, багато не вип'єш, але не знаю ще, скільки закусуєш ;-)

Sort:  
 2 days ago 

Закусюю багато, але дійсно гість я гарний.

Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)

Так було пекельно жарко