You are viewing a single comment's thread from:

RE: Не такий страшний звір, як його малюють

in Ukraine on Steem2 days ago

Закусюю багато, але дійсно гість я гарний.

Якщо порівняти останнє фото з попередніми, то було дуже спекотно ;-)

Так було пекельно жарко