You are viewing a single comment's thread from:RE: Привіт 🙋♀️View the full contextandrea.boji (77)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate [15000]in Ukraine on Steem • 19 days ago Хороша пісня, ще вчора послухав) Останнім часом такі класні обкладинки для пісень робиш)
То гпт робить. Я лише текст пісні скидую і пишу - «зроби арт до тексту». Він все сам робить. Рідко поправляю чи пишу, що хочу бачити. Виріс дуже, в порівнянні з тим як робив раніше, зараз прогресує і дійсно робить гарні зображення.
Прогрес дуже помітний!