You are viewing a single comment's thread from:
RE: Привіт 🙋♀️
То гпт робить. Я лише текст пісні скидую і пишу - «зроби арт до тексту». Він все сам робить. Рідко поправляю чи пишу, що хочу бачити. Виріс дуже, в порівнянні з тим як робив раніше, зараз прогресує і дійсно робить гарні зображення.
Прогрес дуже помітний!