You are viewing a single comment's thread from:

RE: Сезон «ой, а що це у мене виросло ? 🤨

in Ukraine on Steem11 days ago

Вона зовсім маленька, десь мені до плеча. І останні мабуть три роки я з інтересом чекала, коли можна буде нарешті дізнатися, що це у мене таке росте.

Ого, не знав що на таких крихітних деревах теж плоди бувають)
А піон розкішний 😍

Sort:  
 11 days ago 

Ой, у мене є ще менше, десь 60 см і на ньому вже щось росте)

 10 days ago 

Оце так! 😀