You are viewing a single comment's thread from:

RE: Сезон «ой, а що це у мене виросло ? 🤨

in Ukraine on Steem11 days ago

Ой, у мене є ще менше, десь 60 см і на ньому вже щось росте)

Sort:  
 10 days ago 

Оце так! 😀