You are viewing a single comment's thread from:RE: Шовковиця - цього року не вимерзла))... і готували шашличок...View the full contextanimal-shelter (80)Author | Delegate [16000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 15 days ago А моя вимерзла(
жаль.... і цього року ніби абрикос трохи причепилося... бо то мороз то дощ, і вони рідкість останнім часом.... а в дитинстві ніби весь час абрикоси були.... чи то така вибіркова пам'ять()))