Sort:  
 14 days ago 

жаль.... і цього року ніби абрикос трохи причепилося... бо то мороз то дощ, і вони рідкість останнім часом.... а в дитинстві ніби весь час абрикоси були.... чи то така вибіркова пам'ять()))