You are viewing a single comment's thread from:

RE: Шовковиця - цього року не вимерзла))... і готували шашличок...

in Ukraine on Steem15 days ago

жаль.... і цього року ніби абрикос трохи причепилося... бо то мороз то дощ, і вони рідкість останнім часом.... а в дитинстві ніби весь час абрикоси були.... чи то така вибіркова пам'ять()))