You are viewing a single comment's thread from:

RE: Несуттєвий день

in Ukraine on Steem3 hours ago

я вже боюся, що коли цей вільний час нарешті настане, у мене або знову тиск підскочить, або почнеться неможлива спека, або просто розболиться голова

От та ж фігня… а ще обіцяють якесь гаряче повітря з Африки, тож може бути зовсім важко