я вже боюся, що коли цей вільний час нарешті настане, у мене або знову тиск підскочить, або почнеться неможлива спека, або просто розболиться голова
От та ж фігня… а ще обіцяють якесь гаряче повітря з Африки, тож може бути зовсім важко
я вже боюся, що коли цей вільний час нарешті настане, у мене або знову тиск підскочить, або почнеться неможлива спека, або просто розболиться голова
От та ж фігня… а ще обіцяють якесь гаряче повітря з Африки, тож може бути зовсім важко